Menu

Reklama

Mini kalendář

PHP Calendar
January, 2022
< zpět dále >
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Aktuální datum a čas
(z Vašeho počítače/zařízení)

Cože je dnes za den? ... :

Ahoj, dnes je 28. ledna 2022

Kategorie: Bleskovky

Erotický Kontakt a moje unešení... aktualizace původní zprávičky...

Erotický Kontakt a moje unešení... aktualizace původní zprávičky...

Aneb jak jeden ke smůle zas jen došel...

Původní znění: " 
 

ahojky 

Tak jako Ty mě i já Tebe toužím poznat, polaskat a okopírovat svými prsty Tvé dokonalé křivky....  vymyslet spontánní akci a nebát se následků víc, než je nutno :-) 

 

Jsem romantik i ďábel zvíře i beránek, ale chci Ti vyhovět v Tvé erotické fantazii naplno... neboj se ozvat a domluvíme se :-) 

 

Toužím po tom nejeden den, co jsem Tě viděl a mohl si přečíst něco o Tobě :-)

 

Ozvi se :-)

včetně komentu od též očividně zklamaného chlapíka: 

1) Zidek Jan (05.06.13 | 10:32) • Upravit • Smazat • 93.91.50.204Neregistrovaný

Portál Erotickykontakt.cz v ČR zastupuje firma NakedRooster s.r.o. (IČ: 29159202), Tylova 2725/26, 301 00 Plzeň. Tato společnost byla založena 19.07.2012 pod vložkou 27698, oddílu C Krajským soudem v Plzni. Zakládajícími fyzickými osobami byli: Jens Ulf Reichert (51% obch. podílu, v současnosti vykonává funkci Prokury), nar. 11.02.1971 a Timo Krakowski (49% obch. podílu), nar. 07.06.1972, oba bytem Husova 2727/10, 301 00 Plzeň. Pozn.: „Světe div se!“ - tato adresa je sídlem pobočky České národní banky v Plzni, na které neexistují žádné bytové jednotky. Jak tu může mít někdo uveden svůj trvalý pobyt, nad tím zůstává rozum stát! Úředníkovi plzeňského Krajského soudu to divné nepřišlo? 03.01.2013 převedli oba výše jmenovaní společníci svůj podíl na švýcarskou společnost InterMaxGroup AG, CH-8832 Wollerau, Sihleggstrasse 23. (Přestože na této adrese sídlí 20 firem, společnost 
InterMaxGroup AG podle Google Maps mezi nimi není. Pokud se podaří na tuto firmu na této adrese na internetu narazit, nesouhlasí švýcarské identifikační číslo společnosti. - „Světe div se podruhé!“ Vykutálená firma NakedRooster s.r.o. v přeloženém názvu do češtiny – „NahýKohout s.r.o.“ oškubává důvěřivé české muže fiktivními sexuchtivými profily žen a jejich zmanipulovanými fiktivními nabídkami k souložím a k fiktivním sexuálním hrátkám za účelem vymámení členského poplatku, spoléhajíc, že naivní český muž si nepřečte jejich VOP a při registraci je prostě potvrdí a nakonec na ně ještě „dojede“. Takto už si společnost zřejmě přišla na miliony korun a přestože podvedených bude na tisíce nikdo se v „Kocourkově“ nad tím nepozastavuje...Byznys jede dál... 

 

 

Zdravím všechny čtenáře mého blogu a dovolím si pozornit, že v následujcích řádcích jsem až nebezpečně upřímný... ;)

 

Jak už to bývá, i já se ocitl na pocitovém prahu samoty a hledal společnost a něhu, narazil jsem při zkoumání i na erotickykontakt.cz a zde na neskutečně sympatickou dívku SimonkaL22, se kterou jsme si psali a náramně rozumněli nejen skrze erotické fantazie...   Bohužel nám ale stále nevycházel čas a mě rychle vyprchaly volné jednotky pro komunikaci... Další komverzace placená a ne zrovna za hubičku :D 

 

Je Vám asi jasné, že jsem udělal ještě jeden krok k tomu docílit schůzky, ale v té době marně... Byl to fake... Víc snad dodávat netřeba ;)


Vydáno: 6.5.2013 4:12 | 
Přečteno: 1009x | 
Autor: Adminmarty
 | Hodnocení:Komentáře jsou automaticky uzavřeny 360 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.Vyhledávání + Rychlý překladFor translate's thi's website click here ;)

Drobnosti a přihlášení

Jméno 
Heslo 
  nový účetreset hesla
Zanech mi tu krátký vzkaz ;)
Jméno
Text
1zqjwg'"(){}<x>:/1zqjwg;9
icon ...co by jste eventuálně zas ocenili jako užitečné nejen pro sebe, na co jste si zvykli a podobně ;) Vydržte, opírám se do práce ;)
icon Pozor všem nadšencům K:CMS a TerrCMS ... země se hnula správným směrem, mě přestaly sužovat chmury a opírám se k vydání finálního a jediného migračního nástroje pro oba systémy na převod pro Sunlight ;) Na webu terrcms.maweb.eu máte možnost se vyjádřit ;)
icon Opakovaně upozorňuji zejména spamery, že si nepřeji reklamu, na které nejsme domluveni ;) Jinak už jste četli Bilanci roku 2018? Můžete využít hledání nahoře a je to rychlejší ;)
icon Poslední novinkou je článek : http://martysweb.4fan.cz/index.php?a=kategorie/rekapitulace-roku-2018-jednim-vrzem-d čtěte a dejte echo, jak se líbí, tentokrát jen jeden dlouhý ;) :D
icon Stále v provozu a snad čilejší, vydržet a sledovat články ;)
icon Momentálně pracovně a řešil jsem jedno ošklivé dilema starého roku, už budu vidět zas i tady ;)
Jak žiješ?
icon Omluva za výpadky, bylo třeba si ověřit funkčnost systému na nejnovější verzi php ;)
icon Na základě anonymní ankety nechávám ochráněné emaily viditelné ;)
icon Stále přibývají články, ale spíše z let 2012-14 a z jiných-původních webů... názory k nim prosímn do fóra s názvem článku, zlobit se nebudu ani za zkratku ;)
icon Nově lze změnit výchozí jazyk a počíst si... popravdě to pro mě bylo i jednodušší, stačí nalevo kliknout na výchozí řeč a číst ;) Veselé čtení a listování ;)
icon New is a actually translate to anny Lang ;) Click to translate in selected you're language ;) Happy browsing and reading Marty ;)
icon Nově lze nechat vzkaz i tady ale podepsat se je základní slušnost ;) 2 5
Jsou změny ve vzhledu a chování systému vidět?
Počet hlasů: 7
online aktuálně přihl. :
Článků všehovšudy : 60
Počet reg. uživatelů: 1