Menu

Reklama

Mini kalendář

PHP Calendar
November, 2021
< zpět dále >
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat


Aktuální datum a čas
(z Vašeho počítače/zařízení)

Cože je dnes za den? ... :

Ahoj, dnes je 28. listopadu 2021

Kategorie: Názory všeobecně... na cokoliv..., Úvodem aktuální

Korona není problém

Korona není problém

Korona není problémem...

Korona není problémem... Tím jsou a vždy budou lidi ;) 

 

 Zdar všem čítajícím tyto stránky bez ohledu na gender :D 

 Nezbláznil jsem se z karantény a naopak konecně začínám i stíhat svižněji a lépe prát a sušit prádlo, ještě by mohlo samo naskákat pod žehličku, do skříní a je to super :D 

 Drobné opravy v bytě na sebe taky nenechají čekat a posunu se zas o kousek dál s dalšími cíli ;) 

 

 Negativní dopad vlastního názoru nevhodně a bez informovanosti mě nakonec donutil změnit zaměstnání a tak jsem na chvíli (doufám, že jen na chvíli... ;) ) gastrokorporátu zamával a šel dělat klasicky na krám jinam ;) I přes počáteční rozepře a nejisté informace jsem se nakonec utvrdil v tom, že všude dělají jen lidé a že lze vše nějakým souladem stihnout a dát do kupy, pokud se člověk domluví a jde to ;) Předpokladem ale budiž všude to samé, totiž určitá rychlost, pracovitost, zaměření na zákazníka v mém pojetí, je potřeba používat hlavu při práci a snažit se to kolegům a kolegyním nekomplikovat :) 

Co mohu prozradit, je, že se snažíne jet tak, jako by vyjímečný stav ani nebyl, i když jsme vlastně na krámu celodenně a druhý den ne ;) Má to své plusy, minusy, přiučuji se pomalu další věci a netlačím na to, kdyby to náhodou skrze Gastrokorporát nevyšlo, ať jsem užitečnější ;) 

Co mě práce na krámu naučila, co mi dala a z čeho případně nejsem moc nadšený? Předně, zkušenost je to všeobecně suprová, ať už budu brát pozitiva i negativa ;) 

  Samozřejmostí je, že ne vždy je ne vše dostupné a z toho je velice patrné i to, že ne všicni návštěvníci a nakupující jsou vehementně odvařeni z dostatku či nedostatku toho či onoho zboží... Bohužel se někteří mylně domnívají, že arogancí a neurvalým jednáním něčeho speciálně docílí, tak tomu samozřejmě není ;) 


Vydáno: 11.5.2020 18:47 | 
Přečteno: 99x | 
Autor: Adminmarty
 | Hodnocení:Komentáře jsou automaticky uzavřeny 360 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.Vyhledávání + Rychlý překladFor translate's thi's website click here ;)

Drobnosti a přihlášení

Jméno 
Heslo 
  nový účetreset hesla
Zanech mi tu krátký vzkaz ;)
Jméno
Text
icon ...co by jste eventuálně zas ocenili jako užitečné nejen pro sebe, na co jste si zvykli a podobně ;) Vydržte, opírám se do práce ;)
icon Pozor všem nadšencům K:CMS a TerrCMS ... země se hnula správným směrem, mě přestaly sužovat chmury a opírám se k vydání finálního a jediného migračního nástroje pro oba systémy na převod pro Sunlight ;) Na webu terrcms.maweb.eu máte možnost se vyjádřit ;)
icon Opakovaně upozorňuji zejména spamery, že si nepřeji reklamu, na které nejsme domluveni ;) Jinak už jste četli Bilanci roku 2018? Můžete využít hledání nahoře a je to rychlejší ;)
icon Poslední novinkou je článek : http://martysweb.4fan.cz/index.php?a=kategorie/rekapitulace-roku-2018-jednim-vrzem-d čtěte a dejte echo, jak se líbí, tentokrát jen jeden dlouhý ;) :D
icon Stále v provozu a snad čilejší, vydržet a sledovat články ;)
icon Momentálně pracovně a řešil jsem jedno ošklivé dilema starého roku, už budu vidět zas i tady ;)
Jak žiješ?
icon Omluva za výpadky, bylo třeba si ověřit funkčnost systému na nejnovější verzi php ;)
icon Na základě anonymní ankety nechávám ochráněné emaily viditelné ;)
icon Stále přibývají články, ale spíše z let 2012-14 a z jiných-původních webů... názory k nim prosímn do fóra s názvem článku, zlobit se nebudu ani za zkratku ;)
icon Nově lze změnit výchozí jazyk a počíst si... popravdě to pro mě bylo i jednodušší, stačí nalevo kliknout na výchozí řeč a číst ;) Veselé čtení a listování ;)
icon New is a actually translate to anny Lang ;) Click to translate in selected you're language ;) Happy browsing and reading Marty ;)
icon Nově lze nechat vzkaz i tady ale podepsat se je základní slušnost ;) 2 5
Jsou změny ve vzhledu a chování systému vidět?
Počet hlasů: 7
online aktuálně přihl. :
Článků všehovšudy : 60
Počet reg. uživatelů: 1