Menu

Reklama

Mini kalendář

PHP Calendar
November, 2021
< zpět dále >
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat


Aktuální datum a čas
(z Vašeho počítače/zařízení)

Cože je dnes za den? ... :

Ahoj, dnes je 28. listopadu 2021

Kategorie: Názory všeobecně... na cokoliv..., Úvodem aktuální

Souhrn roku a činnosti

Souhrn roku a činnostiInspirace a shrnutí roku 2019 od Posledka po dnešek :)

Zdravím všechny mé přívržence a tímto se omlouvám za dlouhou nečinnost, ale bohužel jisté osobní důvody mne nyní navíc odbouraly na určitý čas a kompletně restartovaná psychika je nyní dobrý základ na to, abych začal skorem  jinak a lépe ;)

 Co jsem zatím stihl? 

  Naposledy jsem pro mnohé uživatele a uživatelky zkoušel efektivní eshop a došel jsen nakonec na lepší u Quickcard, ovšem jen zpola ;) Nevyhovoval mi tam český překlad a ve chvíli, kdy jsem se na něj vrhl sám, jsen nakonec zjistil, že to není tak jednoduché a naplno mě také pohlitily nejen rodičovské, ale i pracovní povinnosti ;) Za mě ale Qucikcard jednoznačně jako lepší forma dostupného (zdarma) eshopu na stránky včetně dolazení chybiček a dostáhnutí různých pluginů. Ať už Zencard či obdobné systémy mi tolik neseděly, ale to je ovšem otázka vkusu a cíle, jak se s tím budete v závěru chtít poprat, aby to vypadalo a bylo to takříkajíc "K světu ;) " Netvrdím, že hned, ale zvažuji jej jako možný "zapůjčený" plugin pro Sunlight ;)

  Neopomenu zmínit ani náš gastrokorporát, kde nám perličkami "zpříjemnili" práci a ač netušíc, zjistil jsem, že musíme dělat na čas stejnou práci, i když snad i za méně peněz... A že to "potěší" ... :D Takže ona společnost za vlastní chybu dostane tučný "kopanec" za porušení pravidel a chce šetřit tak, že nakonec si najde cestu, jak potrestat zaměstnance, co by se rozdali, jen aby byla práce hotova a odcházeli domů s čistou hlavou? To je krásné vyjádření díků za to, že v sezónním období jsme "lítali v potu krve" a dotahovali zakázky za jiné jen proto, abychom v závěru roku byli takto "štědře odměněni". Vážmě jsme si celý rok nepřáli nic jiného a to si paní šéfová ještě přisadí, že když už máme hotovou tu svou práci, jdeme dělat ještě jinam na jiná oddělení, protože tam potřebují pomoct a že tam jindy; a to velmi často; nedělají všichni, ale jen část, je naprosto v pořádku :( 

 

 V závěru, ano vytěžuje mne i Marty junior a to vždy jednou měsíčně na víkend i déle, pokud to jde, jako v případě velkých prázdnin, a také bych se rád dostal opět k další výuce prokramování, pokud už se situace uklidní natolik, aby se to dalo zvládat ;) 

  Vize? Vlastní kalendář s poznámkami, Určitá forma vzhledu pro gameweby a uvidíme, co ještě přinese vlastní nápaditost ;)

 

Edit by 30.12.2019, time: 21:15 : Opraveny hrubky :) Omluva, chvátal jsem a neml moc času ;)

 


Vydáno: 7.12.2019 21:12 | 
Přečteno: 204x | 
Autor: Adminmarty
 | Hodnocení:Komentáře jsou automaticky uzavřeny 360 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.Vyhledávání + Rychlý překladFor translate's thi's website click here ;)

Drobnosti a přihlášení

Jméno 
Heslo 
  nový účetreset hesla
Zanech mi tu krátký vzkaz ;)
Jméno
Text
icon ...co by jste eventuálně zas ocenili jako užitečné nejen pro sebe, na co jste si zvykli a podobně ;) Vydržte, opírám se do práce ;)
icon Pozor všem nadšencům K:CMS a TerrCMS ... země se hnula správným směrem, mě přestaly sužovat chmury a opírám se k vydání finálního a jediného migračního nástroje pro oba systémy na převod pro Sunlight ;) Na webu terrcms.maweb.eu máte možnost se vyjádřit ;)
icon Opakovaně upozorňuji zejména spamery, že si nepřeji reklamu, na které nejsme domluveni ;) Jinak už jste četli Bilanci roku 2018? Můžete využít hledání nahoře a je to rychlejší ;)
icon Poslední novinkou je článek : http://martysweb.4fan.cz/index.php?a=kategorie/rekapitulace-roku-2018-jednim-vrzem-d čtěte a dejte echo, jak se líbí, tentokrát jen jeden dlouhý ;) :D
icon Stále v provozu a snad čilejší, vydržet a sledovat články ;)
icon Momentálně pracovně a řešil jsem jedno ošklivé dilema starého roku, už budu vidět zas i tady ;)
Jak žiješ?
icon Omluva za výpadky, bylo třeba si ověřit funkčnost systému na nejnovější verzi php ;)
icon Na základě anonymní ankety nechávám ochráněné emaily viditelné ;)
icon Stále přibývají články, ale spíše z let 2012-14 a z jiných-původních webů... názory k nim prosímn do fóra s názvem článku, zlobit se nebudu ani za zkratku ;)
icon Nově lze změnit výchozí jazyk a počíst si... popravdě to pro mě bylo i jednodušší, stačí nalevo kliknout na výchozí řeč a číst ;) Veselé čtení a listování ;)
icon New is a actually translate to anny Lang ;) Click to translate in selected you're language ;) Happy browsing and reading Marty ;)
icon Nově lze nechat vzkaz i tady ale podepsat se je základní slušnost ;) 2 5
Jsou změny ve vzhledu a chování systému vidět?
Počet hlasů: 7
online aktuálně přihl. :
Článků všehovšudy : 60
Počet reg. uživatelů: 1