Zdroj: http://martysweb.4fan.cz/./index.php?a=index/co-je-migrator  •  Vydáno: 8.5.2019 1:01  •  Autor: Adminmarty

Co je migrátor

Co je migrátor

V krátkosti o tom, co migrátor je a co je třeba ;)

 Zdravím všechny, co se mnou třeba i na "tajňačku" drželi krok a byli systému zuby nechty věrní ;) Děkuji Vám za to a patří Vám můj velký obdiv ;) 

Nyní si prosím stáhněte migrátor

Nástroj Vás provede celým procesem, pouze je nutné mít předem ve stejné databázi už nainstalovanou verzi Sunlight CMS, na kterou chcete web přenést ;) Podstatné je také to, že si Migrátor rozbalíte a složku "Migrace" či jakkoliv jinak si ji pojmenujete, přenesete na webhosting. Otevírá se vždy http://vasweb.subdomena.cz/Migrace (prip. váš název)/ a zde je soubor, jež se automaticky načte. Ke spojení s databází využívá soubor konfigurace Sunlightu, proto je třeba instalace systému předem a do stejné DB!

Upozorním rovnou, že jelikož se nám (mě a mému kolegovi, jež mě učí a pomáhá s PHP  a jehož je migrátor dílem, za což mu patří můj neskonalý dík a vděk ) nepovedlo dobře rozlišit autory článků, vše převodem padá pod admina a je nutné je později zaeditovat pod správné autory  ;) Myslím si ale, že je to malá cena s ohledem na to, že  Vám systém padne na úrodnější půdu a bude stále aktuální s ohledem na PHP, MySQL atd ;)

  Navíc s dobrými nápady se systém může šikovně stále rozšiřovat i pro širší publikum ;) 

Nebojte se napsat, pokud by něco zlobilo, pochopitelně doporučuji si před operací udělat zálohu webu i databáze ;)

Mnoho zdaru všem a dejte vědět, jak jste dopadli ;)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat